Čas na serveru 05:52:05

Alois Janeček Pardubský
Cesta v poli

Id: 166804

Cesta v poli

  •  / Cesta v poli / Alois Janeček Pardubský

olej/plátno, rozměr 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, zvlněné plátno, poškozený rám

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:
1 200