Čas na serveru 11:10:28

Alois Janeček Pardubský
Staré stromy

Id: 721

Staré stromy

  •  / Staré stromy / Alois Janeček Pardubský

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 79 cm, špatně čitelná signatura vpravo dole, datováno 32, zaskleno, rám proražen a odřen, původní stav

zobrazeno: 3540x

Vyvolávací cena:

3 600