Čas na serveru 00:41:17

Alois Ježek
Karlův most

Id: 2380

Karlův most

  •  / Karlův most / Alois  Ježek
  •  / Karlův most / Alois  Ježek
  •  / Karlův most / Alois  Ježek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2548x

Vyvolávací cena:
900

1 600