Čas na serveru 10:31:32

Alois Ježek
Pražské zákoutí

Id: 1810

Pražské zákoutí

  •  / Pražské zákoutí / Alois  Ježek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně značka Dolinovi sbírky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3263x

Vyvolávací cena:
1 200