Čas na serveru 12:41:35

Alois Kalvoda
Březový les

Id: 2199

Březový les

  •  / Březový les / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, mírně poškozené plátno, novodobě rámováno, doporučeno čistit, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3152x

Vyvolávací cena:
12 000

38 000