Čas na serveru 19:32:05

Alois Kalvoda
Břízy

Id: 150503

Břízy

  •  / Břízy / Alois Kalvoda
  •  / Břízy / Alois Kalvoda
  •  / Břízy / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3710x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 66