Čas na serveru 20:22:39

Alois Kalvoda
Břízy u vody

Id: 140416

Břízy u vody

  •  / Břízy u vody / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena:

22 100