Čas na serveru 09:05:26

Alois Kalvoda
Břízy v lese

Id: 68702

Břízy v lese

  •  / Břízy v lese / Alois Kalvoda

akvarel/papír, rozměr 23 x 34 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

9 500