Čas na serveru 16:56:21

Alois Kalvoda
Františkánský kostel v Jindřichově Hradci

Id: 46207

  •  / Františkánský kostel v Jindřichově Hradci / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 56 x 58 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis s určením, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3118x

Vyvolávací cena:

43 000