Čas na serveru 12:13:57

Alois Kalvoda
Krajina se snopy

Id: 433603

Krajina se snopy

  •  / Krajina se snopy / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech vypadaná malba (viz foto), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1402x

Vyvolávací cena:
12 500

61 000

Příhozy: 61