Čas na serveru 17:25:36

Alois Kalvoda
Léto

Id: 225112

Léto

  •  / Léto / Alois Kalvoda
  •  / Léto / Alois Kalvoda
  •  / Léto / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto

zobrazeno: 2988x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 53