Čas na serveru 16:14:11

Alois Kalvoda
Na břehu

Id: 254403

Na břehu

  •  / Na břehu / Alois Kalvoda
  •  / Na břehu / Alois Kalvoda
  •  / Na břehu / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4031x

Vyvolávací cena:
4 800

34 000

Příhozy: 48