Čas na serveru 16:32:24

Alois Kalvoda
Na břehu rybníka

Id: 76508

Na břehu rybníka

  •  / Na břehu rybníka / Alois Kalvoda

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1139x

Vyvolávací cena: