Čas na serveru 16:40:21

Alois Kalvoda
Na malé říčce

Id: 353401

Na malé říčce

  •  / Na malé říčce / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně otřený, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3728x

Vyvolávací cena:

65 000

Účastníci: 18

Příhozy: 74