Čas na serveru 10:24:41

Alois Kalvoda
Podzimní den

Id: 491313

Podzimní den

  •  / Podzimní den / Alois Kalvoda

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18 x 30 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

zobrazeno: 307x

Vyvolávací cena:

5 200