Čas na serveru 02:42:47

Alois Kalvoda
Podzimní krajina

Id: 319705

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Alois Kalvoda

olej/dřevo, rozměr 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, malba drobně poškozena, otluky na rámu

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena:

12 000