Čas na serveru 16:31:26

Alois Kalvoda
Podzimní krajina

Id: 342004

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 36,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4522x

Vyvolávací cena:

33 000