Čas na serveru 17:52:05

Alois Kalvoda
Pohled do kraje

Id: 273405

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4783x

Vyvolávací cena:

37 000