Čas na serveru 18:43:53

Alois Kalvoda
Pohled do krajiny

Id: 417904

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 35,5 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3286x

Vyvolávací cena:

12 000