Čas na serveru 09:32:55

Alois Kalvoda
Pohled do krajiny

Id: 174105

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 36 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, lehce zvlněný karton

zobrazeno: 1247x

Vyvolávací cena:

28 000