Čas na serveru 16:38:31

Alois Kalvoda
Potok pod břízami

Id: 297801

Potok pod břízami

  •  / Potok pod břízami / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, v ploše krakelováno, lokálně chybí malba, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4231x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 63