Čas na serveru 06:50:19

Alois Kalvoda
Potok v zimě

Id: 231303

Potok v zimě

  •  / Potok v zimě / Alois Kalvoda

olej/deska, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám,

zobrazeno: 4727x

Vyvolávací cena:

82 000

Příhozy: 92