Čas na serveru 00:11:02

Alois Kalvoda
Před chaloupkou

Id: 307802

Před chaloupkou

  •  / Před chaloupkou / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 68 x 52 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2828x

Vyvolávací cena:

41 000

Účastníci: 18

Příhozy: 52