Čas na serveru 18:18:06

Alois Kalvoda
Průhled

Id: 249702

Průhled

  •  / Průhled / Alois Kalvoda
  •  / Průhled / Alois Kalvoda
  •  / Průhled / Alois Kalvoda
  •  / Průhled / Alois Kalvoda
  •  / Průhled / Alois Kalvoda

olej/papír/lepenka, rozměr 23 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, malba pod sklem lokálně poškozena viz foto, popisky na zadní straně, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 2823x

Vyvolávací cena:
4 800

15 700