Čas na serveru 16:46:12

Alois Kalvoda
Průhled lesem

Id: 185405

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1910, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1294x

Vyvolávací cena:

40 000