Čas na serveru 11:29:46

Alois Kalvoda
Selské stavení

Id: 249205

Selské stavení

  •  / Selské stavení / Alois Kalvoda

kombinovaná technika, rozměr viditelný cca 34,5 x 25,2 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1933x

Vyvolávací cena:

15 000

Příhozy: 57