Čas na serveru 17:19:39

Alois Kalvoda
Slunce v lese

Id: 274001

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1988x

Vyvolávací cena:
4 800

40 000