Čas na serveru 17:33:58

Alois Kalvoda
Slunný den

Id: 262507

Slunný den

  •  / Slunný den / Alois Kalvoda

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 47 x 46 cm, vpravo dole dodatečná autorská signatura monogramem, lokálně poškozená malba, paspartováno, rámováno, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5503x

Vyvolávací cena:

13 000