Čas na serveru 11:18:44

Alois Kalvoda
Snopy

Id: 243302

Snopy

  •  / Snopy / Alois Kalvoda
  •  / Snopy / Alois Kalvoda
  •  / Snopy / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1036x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000