Čas na serveru 10:01:27

Alois Kalvoda
Splávek v Klášterci

Id: 405403

Splávek v Klášterci

  •  / Splávek v Klášterci / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7583x

Vyvolávací cena:

40 000