Čas na serveru 17:32:51

Alois Kalvoda
Staré zákoutí

Id: 239402

Staré zákoutí

  •  / Staré zákoutí / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

20 000