Čas na serveru 11:23:49

Alois Kalvoda
Studie dámy

Id: 28102

Studie dámy

  •  / Studie dámy / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz odborně restaurován, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5167x

Vyvolávací cena:
12 000

21 500