Čas na serveru 23:05:18

Alois Kalvoda
Studie k Hubičce

Id: 186301

Studie k Hubičce

  •  / Studie k Hubičce / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 33 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení pravosti manželky malíře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 746x

Vyvolávací cena:

12 000