Čas na serveru 16:29:36

Alois Kalvoda
V aleji

Id: 152604

V aleji

  •  / V aleji / Alois Kalvoda
  •  / V aleji / Alois Kalvoda
  •  / V aleji / Alois Kalvoda
  •  / V aleji / Alois Kalvoda

olej/překližka, rozměr 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, krakelováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2078x

Vyvolávací cena:
6 000

58 000

Příhozy: 61