Čas na serveru 11:12:23

Alois Kalvoda
Vlčí máky

Id: 113905

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / Alois Kalvoda
  •  / Vlčí máky / Alois Kalvoda
  •  / Vlčí máky / Alois Kalvoda
  •  / Vlčí máky / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2882x

Vyvolávací cena:

28 000