Čas na serveru 17:44:16

Alois Kalvoda
Vrby u potoka

Id: 358401

Vrby u potoka

  •  / Vrby u potoka / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:

65 000

Účastníci: 19

Příhozy: 74