Čas na serveru 00:10:19

Alois Kalvoda
Vrby u potoka

Id: 358401

Vrby u potoka

  •  / Vrby u potoka / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:

65 000

Účastníci: 19

Příhozy: 74