Čas na serveru 16:01:36

Alois Kalvoda
Zamrzlá říčka

Id: 185009

Zamrzlá říčka

  •  / Zamrzlá říčka / Alois Kalvoda

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, zaskleno, obraz volný v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 31100x

Vyvolávací cena:

32 500

Účastníci: 19