Čas na serveru 17:40:32

Alois Kalvoda
Zasněžený dvorek

Id: 323504

Zasněžený dvorek

  •  / Zasněžený dvorek / Alois Kalvoda

olej/překližka, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, raná práce, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1301x

Vyvolávací cena:

26 000