Čas na serveru 09:06:49

Alois Kalvoda
Zimní cesta

Id: 57502

Zimní cesta

  •  / Zimní cesta / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 28,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1881x

Vyvolávací cena:

28 100