Čas na serveru 16:49:42

Alois Kalvoda
Zimní motiv

Id: 276401

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1907, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1619x

Vyvolávací cena:

34 000