Čas na serveru 05:09:33

Alois Kalvoda
Zimní pohled do kraje

Id: 145505

Zimní pohled do kraje

  •  / Zimní pohled do kraje / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2009x

Vyvolávací cena:
6 000

26 000