Čas na serveru 09:54:51

Alois Kalvoda
Zimní ráno

Id: 98601

Zimní ráno

  •  / Zimní ráno / Alois Kalvoda

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1318x

Vyvolávací cena:

23 000