Čas na serveru 06:32:41

Alois Kalvoda
Zřícenina

Id: 393801

Zřícenina

  •  / Zřícenina / Alois Kalvoda
  •  / Zřícenina / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 20,5 x 31,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 613x

Vyvolávací cena:

9 000

2022,11-1,28,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu