Čas na serveru 04:29:55

Alois Kirnig
Alpská krajina

Id: 160301

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina / Alois Kirnig

olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6420x

Vyvolávací cena:
35 000

135 000

Příhozy: 63