Čas na serveru 17:17:46

Alois Kirnig
Dostaveníčko

Id: 115823

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / Alois Kirnig

olej/plátno, rozměr 18,5 x24 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním stavu

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:

9 500