Čas na serveru 06:54:17

Alois Kirnig
Hrad u řeky

Id: 298103

Hrad u řeky

  •  / Hrad u řeky / Alois Kirnig

olej/plátno, rozměr 43 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 21464x

Vyvolávací cena:

190 000

Příhozy: 114