Čas na serveru 22:48:00

Alois Kirnig
O žních

Id: 251002

O žních

  •  / O žních / Alois Kirnig
  •  / O žních / Alois Kirnig
  •  / O žních / Alois Kirnig

olej/lepenka, rozměr cca 35 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1403x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500