Čas na serveru 08:28:33

Alois Kirnig
Starý dub

Id: 413801

Starý dub

  •  / Starý dub / Alois Kirnig
  •  / Starý dub / Alois Kirnig

olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

zobrazeno: 3375x

Vyvolávací cena:

87 000

Účastníci: 22

Příhozy: 84