Čas na serveru 11:52:21

Alois Kirnig
Starý strom

Id: 67611

Starý strom

  •  / Starý strom / Alois Kirnig

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, monogram vpravo dole, doba vzniku 1905-10, volné plátno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1525x

Vyvolávací cena:

4 100