Čas na serveru 12:14:46

Alois Kirnig
U jezera

Id: 115824

U jezera

  •  / U jezera / Alois Kirnig
  •  / U jezera / Alois Kirnig
  •  / U jezera / Alois Kirnig

olej/plátno, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, krakeláž na obraze viz foto, původní stav

zobrazeno: 2514x

Vyvolávací cena:

11 500